fbpx

Dalinis automobilio dažymas (Spot Repair) – inovacija automobilių rinkoje

Dažnai nutinka atvejų kai reikia perdažyti ne visą automobilį, tačiau tik tam tikrą jo dalį. Padedant kvalifikuotiems specialistams, tai padaryti nėra sudėtinga. Spot Repair System, arba dalinis automobilio dažymas, – naujovė automobilių dažymo rinkoje Lietuvoje, kuri atkeliavo iš kitų Europos šalių: Norvegijos ir kt.

Dalinis automobilio dažymas taupo laiką ir pinigus

Spot Repair System – idealus pasirinkimas, jei reikia atnaujinti transporto priemonės detalės išvaizdą, kai ši yra pažeista iš dalies, pavyzdžiui, tik dalis priekinio bamperio.  Šiuo atveju, pasitelkiant Spot Repair System, paruošiamas ir dažomas tik pažeistas tam tikros automobilio dalies plotas.

Dalinis pažeistos automobilio detalės dažymas turi esminį privalumą – taupo kliento remonto išlaidų kaštus, nes, naudojant Spot Repair System, nereikia dažyti visos automobilio dalies ją nuimant ar išardant, o tik pažeistą vietą. Svarbu pabrėžti, kad tuo pačiu užtikrinamas greitesnis darbų atlikimo laikas.

Kaip atliekamas dalinis automobilio dažymas?

Prieš pradedant dalinio automobilio dažymo darbus, pirmiausia parenkamas dažų atspalvis tvarkomai  pažeistai vietai pagal šalia esančią detalę, pvz.: pagal sparną ar sveikąją bamperio dalį (priklausomai nuo reikiamo dažyti ploto).

Dalinis dažymas atliekamas iki tam tikros automobilio dalies vietos: kur yra patikimiausia ir geriausia naujus dažus sulieti su senaisiais. Dažyti pažeistą vietą geriausia iki ten, kur niekas nepastebės, kad iki jos buvo dažyta, pvz.: jei dažomas bamperis – iki bamperio vidurio.

Vienas pagrindinių Spot Repair privalumų – tokiu būdu gali būti dažomos bet kurios automobilio dalys, pvz.: bamperis, sparno dalis, durelės, kapotas ir kt. Visgi svarbu žinoti, kad dalinį dažymą ne visada galima atlikti: viskas priklauso nuo pažeistos detalės sandaros, pažeidimo vietos ir dydžio.

Jei norite atlikti dalinį automobilio dažymą, tačiau nežinote, ar įmanoma tai padaryti, susisiekite su mumis – MB „Autominrena“ meistrai apžiūrės Jūsų transporto priemonę bei patars, kaip geriausia paslėpti matomus pažeidimus.

SUSISIEKIME
  • Telefono numeris: +370 (643) 58880
  • El. paštas: info@autominrena.lt
  • Darbo laikas: I – V 9:00 – 18:00

Turite klausimų?

Susisiekite ir mes
pasistengsime Jums padėti!