fbpx

Automobilio dažymas – vienas geriausių būdų atnaujinti automobilio išvaizdą

Automobilio dažymas – tai būdas atnaujinti savo transporto priemonę, apgadintą po eismo įvykio ar praradusiai estetinę išvaizdą. Net ir menkiausi įbrėžimai ar suskilinėję dažai – žala ne tik Jūsų automobilio išvaizdai, bet ir jo vertei. Dėl šios priežasties automobilio atnaujinimo darbus svarbu patikėti profesionalams, kad būtumėte užtikrinti kokybišku rezultatu ilgalaikėje perspektyvoje. MB „Autominrena“ komanda pasirūpins nepriekaištingu Jūsų automobilio remontu – nuo paruošimo iki visiško automobilio dažymo.

Nuo automobilio paruošimo dažymui iki visiško dažymo

Automobilio paruošimas ir dažymas nuo seno buvo laikomas menu, o ne paprasta mechanine procedūra. Tinkamas automobilio paruošimas dažymo darbams yra daugelį valandų, praleistų šlifuojant ir paruošiant detalę dažymui, trunkantis procesas. Klaidinga manyti, kad dažymo darbas atliekamas vienu žingsniu, nes iš tiesų – tai daugiau nei kelis etapus trunkantis procesas.

Prieš pradėdami automobilio remonto darbus, kruopščiai nuplauname transporto priemonę, kad būtų pašalintas purvas. Vėliau mūsų meistrai įdėmiai apžiūri automobilį ir visas pažeistas vietas. Esant reikalui, pasitariame su klientu dėl tolesnės darbų eigos ir jų atlikimo. Dažymo proceso metu pasitelkiame naujausias technologijas ir parenkame tinkamiausias bei patikimiausias priemones, taip pat įrankius.

Automobilio dažymas: tinkamas spalvos parinkimas

Kad Jūsų automobilio dažų spalva puikiai atitiktų specifikaciją, atliksime spalvų testą, kad įsitikintume, jog parinktas tinkamas dažų atspalvis. Dažymo metu automobilio dažai ir lakas bus purškiami bei tinkamai išdžiovinami. Po visų atliktų darbų automobilis švariai nuvalomas ir paruošiamas kliento eksploatacijai.

Automobilio dažymo darbus patikėkite profesionalams!

Automobilio dažymas – sudėtingas procesas, todėl, norint pasiekti tikrai džiuginančių rezultatų, darbą pravartu patikėti specialistams. Mūsų ekspertų komanda yra sukaupusi ilgametę patirtį ir įgijusi daug praktikos automobilių dažymo srityje. Nuolat sekame šiuolaikinių technologijų naujienas, susijusias su kėbulo remontu bei automobilių dažymu. Skiriame ypatingą dėmesį kiekvienam klientui ir siūlome geriausius bei moderniausius sprendimus.

SUSISIEKIME
  • Telefono numeris: +370 (643) 58880
  • El. paštas: info@autominrena.lt
  • Darbo laikas: I – V 9:00 – 18:00

Turite klausimų?

Susisiekite ir mes
pasistengsime Jums padėti!